ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» спеціалізується на вирощуванні цукрового буряку, зернових та олійних культур, зокрема, пшениці, кукурудзи, сої, соняшника. Компанія використовує науково обґрунтований підхід до сівозміни, що, наряду із використанням передових агротехнологій, дозволяє нарощувати врожайність, сприяє покращенню якості земель, що обробляються.

Ми активно використовуємо у своїй діяльності сучасні технології. Інноваційним кроком у 2014 році стало запровадження у компанії «Електронних журналів агронома» — унікальної власної розробки моніторингу стану посівів та якості польових робіт.

Сьогодні всі агрономи компанії мають планшети, що дозволяють вести оперативний облік посівних площадок, своєчасно виявляти проблемні точки та приймати рішення щодо відповідних коригуючих дій. Також для моніторингу посівів компанія використовує безпілотні літальні апарати – квадрокоптери.

Завдяки оновленому парку техніки компанія має можливість виконувати агротехнічні операції в оптимальні терміни, що дозволяє знизити виробничі витрати та підвищити рентабельність. В планах компанії – подальше збільшення врожайності за рахунок запровадження сучасних наукових розробок та оптимізації технологічних операцій.

Продовольча компанія "Поділля"