Свято юних риболовів на Вінничині

9 липня 2017 року з нагоди Дня сім’ї та Дня риболова Продовольча компанія «Поділля» разом із Товариством рибалок-любителів “Городківський рибак” провела Відкритий Дитячий турнір із спортивної рибалки.
Раннього недільного ранку кілька сотень дорослих та дітей зібрались на мальовничому березі ставка поблизу Городківки. На участь у турнірі зареєструвались 56 учасників; місце для риболовлі визначили жеребкуванням За правилами турніру одна дитина (за необхідністю у супроводі дорослого) ловила рибу одною вудкою з одним гачком. Учасники змагались за перемогу у категоріях: «Найбільша впіймана риба», «Найбільша загальна вага впійманої риби», «Найбільша кількість зловленої риби», «Найактивніший учасник». Спеціальною нагородою було відзначено і наймолодшого учасника турніру, якому виповнилось лише 2 роки. Всі переможці отримали в подарунок спінінги із приладдям та розіграли супер-приз – багатофункціональну кепку від телеканалу «Трофей». А виловленою рибою, загальна вага якої, до речі, перевищила 100 кг, було вирішено зарибити ще один ставок у Городківці.
Свято вийшло масштабним та, водночас, дуже сімейним. Завітали на нього голови Крижопільської та Ямпільської райдержадміністрацій Валентин Панчук та Михайло Вдовцов, голова Городківської сільської ради Олександр Гаврилюк і навіть гості із Польщі. ПрАТ ПК «Поділля» частувало гостей та учасників звареною на вогні юшкою, пловом, картоплею та, звичайно ж, солодощами.
Організатори турніру ставили собі завдання зробити справжнє сімейне свято, заохотити дітей та батьків проводити дозвілля разом, підтримувати та допомагати одне одному, а також навчити берегти та поважати природу та своє село. І, здається, із цим завданням вони успішно впорались!