Крижопільська «Солідарність» на Вінниччині організувала футбольний турнір

Крижопільська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» організувала традиційний футбольний турнір між командами сформованими з членів партії.

За інформацією Світлани Рибак, участь у змаганнях взяли шість команд: «Вербка», «Колос», «Заболотне», «Клембівка», «Джугастра» та «Крижопіль».

«Гра була цікавою та напруженою. Усі команди показали сильних гравців і правильну тактику. У фіналі за перемогу боролися команди «Колос» та «Заболотне». До останніх хвилин очікували, що буде нічия. Рахунок довго тримався 2:2. Проте у чесній боротьбі перемогли городківчани з команди «Колос», – прокоментувала Світлана Рибак.

Переможці отримали у винагороду перехідний кубок та 8 подарункових карт на загальну суму 8000 гривень, якими можна розрахуватися за покупки в одному з великих магазинів промтоварів.

Учасники команди «Заболотне» за зайняте 2 місце також отримали подарунок – 8 подарункових карт на суму 4000 гривень.

«Капітан «Колоса» Олександр Головченко за дорученням своєї команди передав подарункові сертифікати Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями у селі Гнатків Томашпільського району. У 2016 році у футбольному турнірі перемогла команда Крижополя і на виграні сертифікати вони придбали пральну машину для цього ж закладу.

Команда «Заболотного» також не залишила подарунки собі. Гравці вирішили передати сертифікати родині 88-річної Єфросинії Мотрук з села Цибулівка, яка понад 55 років доглядає двох синів-інвалідів.

Спонсором футбольного турніру є ПрАТ “ПК “Поділля”