Доброта зі смаком полуниці

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» залучає усіх бажаючих бути соціально-відповідальними. У День захисту дітей компанія допомогла дітям англомовного табору «Веселка» привітати зі святом реабілітаційний центр «Обрій». Збираючи полуницю у полі та виготовляючи власноруч прикраси, діти отримали змогу продемонструвати свою підтримку юним вихованцям центру.
Теплого червневого дня дітлахи із табору англійської мови «Веселка», підшефного виробничому підрозділу «УПІ-АГРО» – ПрАТ «ПК «Поділля» вирушили на поля поблизу селища Городківка. Тут, на площі 3 га, минулого року розпочав свою роботу проект по вирощуванню суниць, що реалізується компанією в рамках програми по створенню робочих місць для сільського населення. Однак дітлахи приїхали не просто поласувати суницями; ними рухала благородна мета – назбирати кошики ягід для юних вихованців реабілітаційного центру «Обрій», що знаходиться в с. Гнатків Томашпільського району. Окрім суниць, в «Обрій» діти привезли власноруч виготовлені м’які іграшки, браслети, прикраси для волосся, брелки та краватки-метелики.
Для вихованців центру «Обрій» це було масштабне свято, яке супроводжувалось піснями, танцями та спілкуванням, якого їм так не вистачає. Діти легко йшли на контакт з іншими підлітками. Час минув весело та непомітно, і – головне – корисно.
Ми черговий раз переконались, що юний вік може містити в собі неосяжні простори любові, добра та співчуття до ближнього. І потрібно лише дати дітям можливість це проявляти. А краще – творити добро разом з ними!